icon

Dragon Ball Strongest Warrior

1.305.0.1 için
Android

4.3

185

Android için Dragon Ball RPG

1.3M

Bu uygulamayı oyla

Dragon Ball Strongest War (龙珠最强之战), Akira Toriyama'nın baş yapıtında gerçekleşen bir rol ve aksiyon oyunudur. Bu kez Son Goku'nun maceralarını yaşarsınız, bu maceralar onun dünyaya gelişinden başlar çünkü manganime anlatmaya Ayrıca Z destanı da dahil bir grup Dragon World etkinliğine katılabilirsiniz.

Karakterinizi kontrol etmek için sanal kontrolleri kullanarak dolaşmak ve özel saldırılar gerçekleştirmek için gerçek zamanlı bir aksiyon oyunundan bahsediyoruz. Ek olarak, Dragon Ball Strongest War muhteşem 3D görselleri içerir ve kamerayı hareket ettirebilirsiniz (ve hareket halinde yakınlaştırma yapabilirsiniz). Temel olarak, bu oyun Z savaşçılarının maceralarını temsil eden bir güç merkezidir.

Oyunu oynamaya devam ederken, yeni karakterlerin kilidini de açabilirsiniz. Kakarot'un Chichi, Krillin veya Yamcha gibi ilk popüler karakterlerini veya Piccolo veya Vegeta gibi arkadaş olan düşmanları bulacaksınız. Karakter sayısı artar ve her birini farklı görevler için kullanabilirsiniz.

Dragon Ball Strongest War, Çin'de Tencent lisansına sahip fantastik bir Dragon Ball oyunudur. Dünyanın batı tarafına ulaşması pek mümkün değildir, ancak en popüler Saiyan'a dayanan en iyi akıllı telefon oyunlarının tadını çıkarmak için dil bir engel değildir.
Notlar

Oynamak için bir WeChat ya da QQ hesabı kullanabilirsiniz.

Gereksinimler

Android 2.2 ya da üst sürümü gerektirir.

Kısıtlamalar

Oyun şu anda kapalı beta aşamasındadır. Aşamalar resmi web sitesinde görülebilir.

X